Butto 10FT-2PL/048DC (60.12-048DC) 10FT-2PL (60.12) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli
%25
Kategori
Marka
Stok Kodu
10FT-2PL/048DC (60.12-048DC)
Stok Adedi
24
8 Pin Endüstriyel Röle 48VDC  2CO Led Işıklı 10Amper
Çalışma Gerilimi : 48VDC
Kontak : 2 Kontak
Kotak Akımı (le) : 10A
Pin Sayısı : 8 Pin
Test Butonlu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Butto 10FT-2PL/048DC (60.12-048DC) 10FT-2PL (60.12) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli Butto 10FT-2PL/048DC (60.12-048DC) 10FT-2PL (60.12) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 10FT-2PL/048DC (60.12-048DC)