Butto 10FT-2PL/220AC (60.12-220AC) 10FT-2PL (60.12) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli
%25
Stok Kodu
10FT-2PL/220AC (60.12-220AC)
Stok Adedi
26
8 Pin Endüstriyel Röle 220VAC  2CO Led Işıklı 10Amper
Çalışma Gerilimi : 220VAC
Kontak : 2 Kontak
Kotak Akımı (le) : 10A
Pin Sayısı : 8 Pin
Butto 10FT-2PL/220AC (60.12-220AC) 10FT-2PL (60.12) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli Butto 10FT-2PL/220AC (60.12-220AC) 10FT-2PL (60.12) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 10FT-2PL/220AC (60.12-220AC)