Butto 10FT-3PL/024DC (60.13-024DC) 10FT-3PL (60.13) Serisi Röle Kontak 3CO-10A 11 Pin Ledli
%25
Stok Kodu
10FT-3PL/024DC (60.13-024DC)
Stok Adedi
21
11 Pin Endüstriyel Röle 24VDC 3CO Led Işıklı 10Amper
Çalışma Gerilimi : 24VDC
Kontak : 3 Kontak
Kotak Akımı (le) : 10A
Pin Sayısı : 11 Pin
Butto 10FT-3PL/024DC (60.13-024DC) 10FT-3PL (60.13) Serisi Röle Kontak 3CO-10A 11 Pin Ledli Butto 10FT-3PL/024DC (60.13-024DC) 10FT-3PL (60.13) Serisi Röle Kontak 3CO-10A 11 Pin Ledli hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 10FT-3PL/024DC (60.13-024DC)