Butto 10FT-3PL/220AC (60.13-220AC) 10FT-3PL (60.13) Serisi Röle Kontak 3CO-10A 11 Pin Ledli
%25
Stok Kodu
10FT-3PL/220AC (60.13-220AC)
Stok Adedi
16
11 Pin Endüstriyel Röle 220VAC 3CO Led Işıklı 10Amper
Çalışma Gerilimi : 220VAC
Kontak : 3 Kontak
Kotak Akımı (le) : 10A
Pin Sayısı : 11 Pin
Butto 10FT-3PL/220AC (60.13-220AC) 10FT-3PL (60.13) Serisi Röle Kontak 3CO-10A 11 Pin Ledli Butto 10FT-3PL/220AC (60.13-220AC) 10FT-3PL (60.13) Serisi Röle Kontak 3CO-10A 11 Pin Ledli hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 10FT-3PL/220AC (60.13-220AC)