Butto 13F-4PL/012DC (LY4N-012DC) 13F (LYN4) Serisi Röle Kontak 4CO-5A 14 Pin Ledli
%25
Kategori
Marka
Stok Kodu
13F-4PL/012DC (LY4N-012DC)
Stok Adedi
24
14 Pin Endüstriyel Röle 12VDC 4CO Led Işıklı 10Amper
Çalışma Gerilimi : 12VDC
Kontak : 4 Kontak (4PDT)
Kotak Akımı (le) : 10A
Pin Sayısı : 14 Pin
Test Butonsuz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Butto 13F-4PL/012DC (LY4N-012DC) 13F (LYN4) Serisi Röle Kontak 4CO-5A 14 Pin Ledli Butto 13F-4PL/012DC (LY4N-012DC) 13F (LYN4) Serisi Röle Kontak 4CO-5A 14 Pin Ledli hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 13F-4PL/012DC (LY4N-012DC)