Butto 14F-1P/048DC (40.51-048DC) 14F-1P (40.51) Serisi Röle Kontak 1CO 5 Pin
%25
Kategori
Marka
Stok Kodu
14F-1P/048DC (40.51-048DC)
Stok Adedi
20
5 Pin PCB Tip Röle 48VDC 1CO  8Amper
Çalışma Gerilimi : 48VDC
Kontak : 1CO (SPDT)
Kontak Akımı (le) : 8A
Pin Sayısı : 5 Pin
Montaj :  PCB veya 14F-1Z , 14F-2Z  veya  95.75 röle soketine montaj
Test Butonsuz , Ledsiz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Butto 14F-1P/048DC (40.51-048DC) 14F-1P (40.51) Serisi Röle Kontak 1CO 5 Pin Butto 14F-1P/048DC (40.51-048DC) 14F-1P (40.51) Serisi Röle Kontak 1CO 5 Pin hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 14F-1P/048DC (40.51-048DC)