Butto 14F-2P/012DC (40.52-012DC) 14F-2P (40.52) Serisi Röle Kontak 2CO 5A 8 Pin
%25
Kategori
Marka
Stok Kodu
14F-2P/012DC (40.52-012DC)
Stok Adedi
18
KDV DAHİL 122,85 TL
*9,25 TL den başlayan taksitlerle!
Hafta içi 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.
8 Pin PCB Tip Röle 12VDC 2CO  5Amper
Çalışma Gerilimi : 12VDC
Kontak : 2CO (DPDT)
Kontak Akımı (le) : 5A
Pin Sayısı : 8 Pin
Montaj :  PCB veya 14F-2Z veya  95.75 röle soketine montaj
Test Butonsuz , Ledsiz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Butto 14F-2P/012DC (40.52-012DC) 14F-2P (40.52) Serisi Röle Kontak 2CO 5A 8 Pin Butto 14F-2P/012DC (40.52-012DC) 14F-2P (40.52) Serisi Röle Kontak 2CO 5A 8 Pin hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 14F-2P/012DC (40.52-012DC)