Butto 14F-2P/024AC (40.52-024AC) 14F-2P (40.52) Serisi Röle Kontak 2CO 5A 8 Pin
%25
Stok Kodu
14F-2P/024AC (40.52-024AC)
Stok Adedi
24
8 Pin PCB Tip Röle 24VAC 2CO  5Amper
Çalışma Gerilimi : 24VAC
Kontak : 2CO (DPDT)
Kontak Akımı (le) : 5A
Pin Sayısı : 8 Pin
Butto 14F-2P/024AC (40.52-024AC) 14F-2P (40.52) Serisi Röle Kontak 2CO 5A 8 Pin Butto 14F-2P/024AC (40.52-024AC) 14F-2P (40.52) Serisi Röle Kontak 2CO 5A 8 Pin hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 14F-2P/024AC (40.52-024AC)