Butto 18FT-2PL/110DC (55.32-110DC) 18FT-2PL (55.32) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli
%25
Stok Kodu
18FT-2PL/110DC (55.32-110DC)
Stok Adedi
26
8 Pin Genel Amaçlı  Röle 110VDC 2CO  10 Amper , Ledli , Test Butonlu
Çalışma Gerilimi : 110VDC
Kontak : 2CO (DPDT)
Kontak Akımı (le) : 10A
Pin Sayısı : 8 Pin
Montaj : 18F-2Z , 18F-4Z  ,  94.72 , 94.84 röle soketine montaj
Butto 18FT-2PL/110DC (55.32-110DC) 18FT-2PL (55.32) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli Butto 18FT-2PL/110DC (55.32-110DC) 18FT-2PL (55.32) Serisi Röle Kontak 2CO-10A 8 Pin Ledli hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 18FT-2PL/110DC (55.32-110DC)