Butto 18FT-4PL/012DC (55.34-012DC) 18FT-4PL (55.34) Serisi Röle Kontak 4CO-5A 8 Pin Ledli
%25
Stok Kodu
18FT-4PL/012DC (55.34-012DC)
Stok Adedi
24
14 Pin Genel Amaçlı  Röle 12VDC 4CO  5 Amper , Ledli , Test Butonlu
Çalışma Gerilimi : 12VDC
Kontak : 4CO (DPDT)
Kontak Akımı (le) : 5A
Pin Sayısı : 14 Pin
Montaj :  18F-4Z  ,  94.84 röle soketine montaj
Butto 18FT-4PL/012DC (55.34-012DC) 18FT-4PL (55.34) Serisi Röle Kontak 4CO-5A 8 Pin Ledli Butto 18FT-4PL/012DC (55.34-012DC) 18FT-4PL (55.34) Serisi Röle Kontak 4CO-5A 8 Pin Ledli hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Röleler en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! 18FT-4PL/012DC (55.34-012DC)