Gerta EGT16-271-P-BD 16mm Düz Yaylı Mavi Power Işıklı Metal Buton 6-24V AC/DC
%35
Kategori
Marka
Stok Kodu
EGT16-271-P-BD
Stok Adedi
75
16mm Metal LED Yaylı Buton
16mm Delik Çapına Uyumlu Düz Kafa Metal Mavi Power LED Işıklı Yaylı Buton
Gövde: Paslanmaz Çelik
Kafa tipi: Düz
Mavi Power LED Işıklı Buton
Çalışma şekli: Yaylı
Kontak Yapısı: 1NO-1NC
Çalışma voltajı: 6-24V AC/DC
                      IP sınıfı: IP67
                       Akım: 1.5A
Elektriksel Çalışma Ömrü: >50000
Basım Ömrü: 500000 (yaylı model) , 250000 (anahtarlı model)
Kablolama: 26AWG
Çalışma Sıcaklığı: -30 °C ~ 85 °C
Teknik Özellikler
Çalışma Voltajı 6-24V AC/DC
Gövde Yapısı Power İşaretli - Halka Işıklı
Malzeme Yapısı Paslanmaz Çelik
Marka Gerta
Montaj Çapı 16mm
Kontak Yapısı 1NO-1NC 5Pin
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Gerta EGT16-271-P-BD 16mm Düz Yaylı Mavi Power Işıklı Metal Buton 6-24V AC/DC Gerta EGT16-271-P-BD 16mm Düz Yaylı Mavi Power Işıklı Metal Buton 6-24V AC/DC hızlı ve stoktan teslim seçeneği. EG Serisi en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! EGT16-271-P-BD