Gerta EGT22-271-YD 22mm Düz Yaylı Sarı Işıklı Metal Buton 6-24V AC/DC
%35
Kategori
Marka
Stok Kodu
EGT22-271-YD
Stok Adedi
0
22mm Metal LED Yaylı Buton
22mm Delik Çapına Uyumlu Düz Kafa Metal Sarı LED Işıklı Yaylı Buton
Gövde: Paslanmaz Çelik
Kafa tipi: Düz
Beyaz LED Işıklı Buton
Çalışma şekli: Yaylı
Kontak Yapısı: 1NO-1NC
Çalışma voltajı: 6-24V AC/DC
                      IP sınıfı: IP67
                       Akım: 1.5A
Elektriksel Çalışma Ömrü: >50000
Basım Ömrü: 500000 (yaylı model) , 250000 (anahtarlı model)
Kablolama: 26AWG
Çalışma Sıcaklığı: -30 °C ~ 85 °C
Teknik Özellikler
Çalışma Voltajı 6-24V AC/DC
Gövde Yapısı Halka Işıklı
Malzeme Yapısı Paslanmaz Çelik
Marka Gerta
Montaj Çapı 22mm
Kontak Yapısı 1NO-1NC 5Pin
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Gerta EGT22-271-YD 22mm Düz Yaylı Sarı Işıklı Metal Buton 6-24V AC/DC Gerta EGT22-271-YD 22mm Düz Yaylı Sarı Işıklı Metal Buton 6-24V AC/DC hızlı ve stoktan teslim seçeneği. EG Serisi en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! EGT22-271-YD