Fluke 87-V - True Rms Multimetre(6000-20000 Count)
%10
Kategori
Marka
Stok Kodu
FLUKE87-V
Stok Adedi
2
*3.044,63 TL den başlayan taksitlerle!
Kalibrasyon
Kalibrasyonlu Kalibrasyonsuz
Hafta içi 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.
  • Frekans
  • Kapasite
  • Duty Cycle
  • MIN/MAX Kayit
  • Sıcaklık
  • Yanlış prob Uyarısı
  • Low Pass Filtre*
  • 1000V RMS Koruma
  • Touch Hold
  • Holster
Elektriksel güvenlik
Tüm girişler ANSI/ISA S82.01 standardının 2. basımına ve EN61010-1 CAT IV 600V ve CAT III, 1000 V standartlarına uyumlu olarak korumalıdır. 8.000 V`un üstündeki darbelere dayanıklıdırlar ve ani voltaj yükselmeleri ve darbeleri ile ilişkili riskleri azaltırlar.
87V_10
Darbe genişlik modülasyonlu motor sürücü sinyallerini doğru ölçün
Bugüne kadar, ayarlanabilir hız sürücülerini doğru bir şekilde ölçebilen bir multimetre yoktur. Ancak yeni Fluke 87V özellikle bu tür karmaşık sinyallerle ilgilenmek için tasarlanmıştır. Sürücü sistemlerinde arıza tespiti yaparken tahmin etmek zorunda kalmadığınız zaman ne kadar çok verimlilik sağlayacağınızı bir düşünün. Her seferinde doğru ölçüm yapın.
  • Opsiyonel bir akım pensi aksesuarı ile AC akim ölçün
  • 87V`tan aldığımız okuma değerini ASD`nin göstergesindeki ile karşılaştırın
Karmaşık PWM sürücü sinyalleri Fluke 87V için problem değildir
50 Hz motor sürücü çıkış voltajinın darbe genişlik modülasyon detayı. 1000 V, 50 mikrosaniyelik darbeler bazı test cihazlarında hatalı davranışa yol açabilir.