Mersen FR10GG50V12 Porselen Gecikmeli Sigorta GG 10X38 12A 500V
Kategori
Marka
Stok Kodu
FR10GG50V12
Stok Adedi
30
Fiyat
43,74 TL + KDV
72,90 TL + KDV
KDV DAHİL
52,49 TL
*3,95 TL den başlayan taksitlerle!
Mersen aM ve gG sigortalı bağlantılar, elektrik dağıtım devrelerinde ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda koruma için 400, 500 ve 690VAC için çok çeşitli fiziksel boyutları ve amper değerlerini kapsar. Çoğu derecelendirme, isteğe bağlı bir göstergeyle birlikte 8x31 boyutunda ve 10x38 boyutunda ve bir yardımcı kontağı etkinleştirmek için isteğe bağlı bir karşılığı olan 14x51 ve 22x58 boyutunda mevcuttur. 10x38 ebadında karşılığı da mevcuttur. Tüm silindirik sigortalar seramik gövdelere ve gümüş kaplı kontaklara sahiptir.