Mersen FR22GG69V40 Porselen Gecikmeli Sigorta GG 22X58 40A 690V
Kategori
Marka
Stok Kodu
FR22GG69V40
Stok Adedi
0
Fiyat
135,00 TL + KDV
KDV DAHİL
162,00 TL
*12,20 TL den başlayan taksitlerle!
Mersen aM ve gG sigortalı bağlantılar, elektrik dağıtım devrelerinde ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda koruma için 400, 500 ve 690VAC için çok çeşitli fiziksel boyutları ve amper değerlerini kapsar. Çoğu derecelendirme, isteğe bağlı bir göstergeyle birlikte 8x31 boyutunda ve 10x38 boyutunda ve bir yardımcı kontağı etkinleştirmek için isteğe bağlı bir karşılığı olan 14x51 ve 22x58 boyutunda mevcuttur. 10x38 ebadında karşılığı da mevcuttur. Tüm silindirik sigortalar seramik gövdelere ve gümüş kaplı kontaklara sahiptir.