Butto J16-C-271-GD 16mm Yüksek Amper (20A) Metal Yeşil LED Işıklı Yaylı Buton 12-24V DC
%35
Kategori
Marka
Stok Kodu
J16-C-271-GD
Stok Adedi
24
16mm Yüksek Amper Metal LED Yaylı Buton
16mm Delik Çapına Uyumlu Düz Kafa Yüksek Amper Metal Yeşil LED Işıklı Yaylı Buton
Gövde: Paslanmaz Çelik
Kafa tipi: Düz
Yeşil LED Işıklı Buton
Çalışma şekli: Yaylı
Kontak Yapısı: 1NO  -  4pin
Akım:  20 Amper
Çalışma voltajı: 12-24V
                      IP sınıfı: IP67
                      Elektriksel Çalışma Ömrü: >100000
                      Basım Ömrü: 1000000 (yaylı model) , 500000 (anahtarlı model)
                      Kablolama: 20AWG
                      Çalışma Sıcaklığı: -30 °C ~ 85 °C
Teknik Özellikler
Gövde Yapısı Halka Işıklı
Malzeme Yapısı Paslanmaz Çelik
Marka butto
Montaj Çapı 16mm
Renk Yeşil
Kontak Yapısı 1NO
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Butto J16-C-271-GD 16mm Yüksek Amper (20A) Metal Yeşil LED Işıklı Yaylı Buton 12-24V DC Butto J16-C-271-GD 16mm Yüksek Amper (20A) Metal Yeşil LED Işıklı Yaylı Buton 12-24V DC hızlı ve stoktan teslim seçeneği. JC Serisi en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! J16-C-271-GD