Qlight SESA-WS-220-A 220V AC, Döner Reflektör, Yatay Montaj
%38
Kategori
Marka
Stok Kodu
SESA-WS-220-A
Stok Adedi
0
Fiyat
Havale
27.910,97 TL (%3,00 havale indirimi)
SESA Serisi Ex-proof Döner reflektörlü Korna
• Alüminyum Gövde,Tamperli cam
• Kırmızı-Yeşil-Amber-Mavi Renk seçenekleri
• Döner ampüllü reflektörlü
• İP 66 Koruma Sınıfı -40°C/+60°C Çalışma sıcaklığı
• 118 Db Ses şiddeti
• 5 farklı ıyarı sesi •Trimpot ile ses ayarı
• 5 farklı sesi farklı kontaklar ile ayrı ayrı kullanabilme özelliği
• 24 VDC|220 VAC Besleme seçeneği
• IECEx:Ex d IIC T6 Gb  ATEX:Ex II2G Ex d IIC T6 NEPSI,KIMM,KOSHA:Ex d IIC T6
• CE-IECEx-ATEX-NEPSİ-KIMM-KOSHA-ABS-CCS-KR Sertifikalı
• Ürün kodları:SESA-WS-24|SESA-WS-220
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Qlight SESA-WS-220-A 220V AC, Döner Reflektör, Yatay Montaj Qlight SESA-WS-220-A 220V AC, Döner Reflektör, Yatay Montaj hızlı ve stoktan teslim seçeneği. SESA SERİSİ en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! SESA-WS-220-A