Qlight ST45B-BZ-1-24-R 24V AC/DC, Kalıcı Işık Ve Buzzer
%38
Marka
Stok Kodu
ST45B-BZ-1-24-R
Stok Adedi
0
Fiyat
Havale
1.083,60 TL (%3,00 havale indirimi)
İnce tip ışıklı kolon, dış çap 45 mm.
Işık kaynağı Ampul
 Işık kaynağının dağılımında, görüş mesafesi ve netliğini arttıran özel mercek yapısı
 Işıklı ikaz da uzun ömür sağlayan özel flamanlı ampul
 İşçilik maliyetlerini azaltan,pratik montaj ve kusursuz görünümü sağlayan, farklı bağlantı ayakları
 Flaşör: 60 ~ 80/dk.
 Ses: 90dB/m. ( Dahili 2 farklı ses )
 Yükseklik: 330~576mm
 AS Lens
 ABS Gövde
 Kutup montajı: Alüminyum montaj direği ve farklı bağlantı aparatları
 CE Sertifika
 IP 44 Koruma sınıfı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Qlight ST45B-BZ-1-24-R 24V AC/DC, Kalıcı Işık Ve Buzzer Qlight ST45B-BZ-1-24-R 24V AC/DC, Kalıcı Işık Ve Buzzer hızlı ve stoktan teslim seçeneği. Tek Katlı Işıklı Kolonlar en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! ST45B-BZ-1-24-R