Qlight STG50L-3-220-RAG Üç Katlı 50mm Ledli,Sabit,İkaz Kulesi
%38
Marka
Stok Kodu
STG50L-3-220-RAG
Stok Adedi
11
Fiyat
Havale
2.101,53 TL (%3,00 havale indirimi)
STG50L
Ø50mm Direk Montaj Tipi
LED Sabit/Yanıp Sönen Kule Işıkları
Max.85dB
IP54IP65-30℃ ~ +50℃Buzzer85dBNPN-Transistör TipiPNP-Transistör TipiRoHS
  • Ürün Özelliği
    Buzzer ses seviyesi kontrol edilebilir tip (1m'de maks. 85dB): isteğe bağlı olarak mevcuttur
  • Gerilim
    DC:12V,24V  AC:110V-220V
  • Boyut
    Çap : Ø50  Yükseklik :  334-542
  • Malzemeler
    Lens-AS  Gövde-ABS  Direk-Al
  • Koruma derecesi
    IP65 (Standart)  IP54 (Buzzer tipi)
  • Sertifika
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Qlight STG50L-3-220-RAG Üç Katlı 50mm Ledli,Sabit,İkaz Kulesi Qlight STG50L-3-220-RAG Üç Katlı 50mm Ledli,Sabit,İkaz Kulesi hızlı ve stoktan teslim seçeneği. STG50 Serisi Ledli Işıklı Kolonlar en uygun fiyatlar ve çeşitler Find Elektrik Otomasyon'da ! STG50L-3-220-RAG