Mucco SNT-U125-SL25-2 Solar Panelli Uçak İkaz Lambası
%40
Marka
Stok Kodu
SNT-U125-SL25-2
Stok Adedi
0
Fiyat
Havale
26.004,89 TL (%2,00 havale indirimi)
PDF İNDİR Ürünün detayları için pdf dosyasına göz atın.
Kategori Uçak
İkaz
Lambası
Işık
şiddeti
Düşük Yoğunluk – B-type –
32cd
Akım SNT-U125-SL25
Serisi:
Solar Enerji 12V
7.0AH/20HR
650mA
±10%
Gövde
Malzemesi
ABS (lens body) + Metal döküm
(Gövde) + Polikarbonat (Lens)
Lens
renkleri
Kırmızı, Sarı, Yeşil, Mavi,
Beyaz
Lens
çapı
ø125mm
Işık
kaynağı
SMD
LED
modu
Flaşör
Yanıt
Süresi
on/off: 10ms
max.
Melodi
Ses
şiddeti
Bağlantı
Montaj
türü
Duvara
Çalışma
koşulları
-20°C to +50°C (-4°F to