Mucco SNT-U125-SLT25-4 Tabana Montaj Solar Panelli Uçak İkaz Lambası
%40
Marka
Stok Kodu
SNT-U125-SLT25-4
Havale
23.436,50 TL (%2,00 havale indirimi)
32cd
Akım SNT-U125-SLT25
Serisi:
Solar Enerji 12V
7.0AH/20HR
650mA
±10%
çapı
ø125mm
koşulları
-20°C to +50°C (-4°F to